Gromada Travel

OST Gromada Turystyka

OST Gromada to jedna z najstarszych polskich firm turystyczno - hotelarskich, prowadząca działalność turystyczną od 1937 roku. W zakresie turystyki Gromada realizuje  własne programy, wycieczki lotnicze, autokarowe oraz wypoczynek  z dojazdem własnym w kraju i za granicą . Oferta przygotowywana jest według życzeń i oczekiwań  Klientów.

Sieć biur turystycznych Gromada zlokalizowana w centralnych punktach miast jest do Państwa dyspozycji świadcząc pełen zakres usług turystycznych i obsługi podróżniczej .

W zakresie hotelarstwa oferujemy atrakcyjne warunki współpracy handlowej  a  dla stałych klientów  preferencyjne stawki usług hoteli Gromada w zakresie noclegów, wynajmu sal konferencyjnych i gastronomii. Firmom zainteresowanym długofalową współpracą proponujemy podpisanie umowy lub porozumienia umożliwiającej dokonywanie rozliczeń z odroczoną datą płatności oraz skorzystanie z rabatów i upustów .

 

Dewiza OST Gromada  „Nam możesz zaufać bo za ami jest doświadczenie a z nami profesjonalizm” realizowana jest przez doświadczoną kadrę, kompleksowość  i  rzetelność świadczonych usług.

W obsłudze naszych Klientów w zakresie podróży służbowych kierujemy się zasadą minimalnych kosztów przy maksymalnych korzyściach poprzez zabezpieczenie oczekiwanego standardu zamawianych usług.

Usługi  hotelowe i turystyczne mogą być zamawiane bezpośrednio w naszych hotelach oraz biurach turystycznych.

Dane kontaktowe dostępne są na www.gromada.pl . Nasi doradcy handlowisą do Państwa dyspozycji, a samo przygotowanie i przesłanie oferty jest bezpłatne. Na życzenie świadczymy usługi doradcze w siedzibie klienta.